Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Młodszy specjalista ds. sprzedaży usług

Firma: Urząd Dozoru Technicznego

Kluczowe obowiązki: Sprzedaż usług UDT, opracowywanie ofert, umów. Kontakt z Klientem. Obsługa systemów informatycznych UDT. Obsługa szkoleń, targów i konferencji. Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-05-13
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

analiza przetargów sprzedażowych, tworzenie baz danych na platformie NAVIS oraz dokuportal, kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: doświadczenie w sprzedaży, łatwość...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. sprzedaży (staż)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie,