Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Stażysta UX/UI [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 100% - Zadania UX/UI

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Stażysta w zespole mostowym

Firma: TRAKT SP. Z O.O. SP.K.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie rysunków konstrukcyjnych oraz zbrojeniowych, pomoc w sporządzaniu dokumentacji projektowej obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów, murów oporowych itp. WYMAGANIA: ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-20
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik ds administracji i sekretariatu - stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: śląskie / Rudy

Wykształcenie minimum średnie.Znajomość obsługi sekretariatu