Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Księgowa / Księgowy

Firma: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Naszym Pracownikom oferujemy: umowę o pracę rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO" bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-10-16
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Księgowy / Księgowa

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska: ewidencja dokumentów księgowych w systemie FK; prowadzenie ewidencji środków trwałych, wycena ich wartości początkowej, kwalifikowanie do odpowiedniej grupy zgodnie z KŚT; prowadzenie ewidencji wyposażenia, rozliczanie i księgowanie...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

C2C Business Transformation Consultant

Firma: Capgemini Service

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Proven experience and strong process expertise in C2C (understanding of other towers would be an asset) 1 year of...