Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Sprzątaczka – Sprzątanie biura

Firma: WILK ELEKTRONIK S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis Stanowiska: Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych Praca od poniedziałku do piątku w godzinach (17:00 do 21:00) Wymagania: Chęć do pracy Sumienność, zaangażowanie oraz uczciwość Mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-15
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK SALONU MASAŻUOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 9 m-cy (0,5 etatu)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7-11 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-06
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Sprzątaczka biurowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych, itd.Praca w salonie meblowym.Oferta WYŁĄCZNIE dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie podstawowe, orzeczony...