Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. kadr i płac

Firma: ManpowerGroup

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa przypisanych projektów Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej na każdym etapie zatrudnienia (umowy o pracę, świadectwa pracy) Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych i płacowych w systemie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-10-03
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Aplikuj do nas, jeśli: posiadasz doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym min. 3 lata; masz praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych, innych zagadnień HR; masz praktyczną znajomość obsługi...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-09-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Między innymi:-zakładanie akt pracowników,-przygotowywanie umów o pracę,-przygotowywanie umów cywilnoprawnych,-przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy,-tworzenie listy płac (prace wykonywane w programie INSERT nexo program Gratyfikant NEXO)-obliczanie...