Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-05-03
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

ślusarz, obsługa elektronarzędzi.Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę. Wymagania konieczne: Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: wykształcenie zawodowe,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-30
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz Narzędziowy

Firma: KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zadania: Bieżące utrzymanie, modyfikacja narzędzi/tłoczników Dokonywanie przeglądów narzędzi/tłoczników Tworzenie elementów tłocznika na podstawie rysunku technicznego na tokarce/frezarce Raportowanie bieżących napraw oraz statusu...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-26
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

przestrzeganie zasad BHP i dbanie o czystość na stanowisku pracywykonywanie poleceń przełożonychobróbka ręczna metali (aluminium)wiercenie, szlifowanie, fazowanie, trasowanietransport ręczny w dopuszczalnych normach Wymagania konieczne: Wykształcenie:...