Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2024-02-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz - Mechanik

Firma: BATER Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych wykonywanie części maszyn na maszynach skrawających (frezarka, tokarka) 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku biegła obsługa...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-02-09
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz (k/m)

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Wykonywanie typowych prac ślusarskich polegających na obróbce stali z wykorzystaniem powszechnie stosowanych narzędzi, Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka), Przygotowywanie detali na podstawie rysunku...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-01-31
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ślusarz narzędziowy

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

oferujemy umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatny urlop), stawka ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji, stabilne zatrudnienie, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne premie - do 1000 zł! bonus na start...