Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-01-23
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocnik Serwisanta w Dziale Utrzymania Ruchu (k/m)

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Pomoc w utrzymaniu w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych, Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Piekarach Śląskich. Wymagania: Wykształcenie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-01-21
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Serwisant układów hydraulicznych

Firma: Tubes International Sp. z o.o.

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska pracy: praca w systemie jednozmianowym w Katowicach w godzinach 7-15 (oprócz wyjazdów) aktywne doradztwo i merytoryczne wsparcie zespołu serwisów hydraulicznych tworzenie ofert dotyczących prac serwisowych u...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Serwisant Maszyn Górniczych

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Główne zadania: świadczenie usług serwisowych (maszyny górnicze i urządzenia towarzyszące) na terenie kopalń, asystowanie przy pracach na hali produkcyjnej, typu montaż maszyn, prace przygotowawcze, testowanie w laboratorium (nauka schematów i rysunków),...