Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj

Devops Engineer - Administrator Systemu Informatycznego [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie) w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Utrzymanie aplikacji 25% - Rozwój aplikacji 15% - Utrzymanie zgodności z...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Windows Server Administrator - L3 Support

Firma: Capgemini Service

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Advanced Windows Server administration Experience, Deep knowledge of Active Directory Accurate...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-06-21
Ogłoszenie o pracę Zabrze

IT Specjalista ds. systemów ERP

Firma: DlaSpania Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Żory

Zakres obowiązków: Obsługa systemu informatycznego ENOVA Obsługa zgłoszeń na helpdesk Aktywne wsparcie przy implementacji rozwojowych projektów w dziedzinie IT Wsparcie techniczne także poza klasycznymi godzinami pracy (hotline) Obsługa bazy danych w...