Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista do spraw sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie (SZANSA NA POWRÓT - oferta dla osób do 30 r.ż.)Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie w branży w sprzedaży z klientem biznesowym, zakres obowiązków: praca w dziale...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Obowiązki: realizacja założonych celów sprzedażowych – praca stacjonarna, obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczno-handlowe dla klientów, analiza...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Zmiany Magazynowej i Ekspedycji

Firma: Sanpro Synergy sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zatrudnienie bezpośrednio pod firmą niezbędne narzędzia pracy pakiet medyczny szkolenia i rozwój zawodowy prace w systemie zmianowym Zakres obowiązków będzie związany z:...