Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Software Packaging Engineer

Firma: Capgemini

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online What do you need to start? Experience with producing Microsoft Windows Installer Packages at an enterprise level Experience with Windows installer...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-20
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Software Architect [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 8:00 - 16:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Projektowanie architektury oprogramowania i rozwiązań 20% - Dostosowanie architektury...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Hardware Engineer

Firma: ASTEK Polska
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obowiązki: Projektowanie, rozwój i wdrażanie silników / zespołów silników i sterowników (Power Packs) dla programów EPS. Kalibracja i testowanie produktów, Znajdowanie i naprawianie pojawiających się problemów, Rozwój i testowanie funkcji sterowania...