Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-02-22
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Projektant Branży Sanitarnej / Asystent Projektanta

Firma: Mosty Katowice Sp. z o.o.

ul. Rolna 12, 40-555 Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenia przy sporządzaniu projektów wykonawczych, budowlanych i koncepcji technicznych, uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności sanitarnej (projektant), gotowość do...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-18
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Projektant branży mostowej

Firma: TRAKT SP. Z O.O. SP.K.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: udział w projektowaniu obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów, murów oporowych itp., udział w nadzorach autorskich i inwestorskich. WYMAGANIA: ukończone studia wyższe kierunkowe, umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-17
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Projektant branży Elektrycznej i AKPiA

Firma: INTROL S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

ścisła współpraca z Dyrektorem Pionu Elektrycznego analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacja, projekt umowy) dokonywanie wizji lokalnych i przygotowywanie koncepcji projektowych optymalizacja rozwiązań pod względem technicznym i ekonomicznym...