Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2020-07-07
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Inspektor Urządzeń Transportu Bliskiego

Firma: Urząd Dozoru Technicznego

Kluczowe obowiązki: Prowadzenie kontroli i oceny stanu technicznego urządzeń. Wydawanie decyzji administracyjnych. Sprawdzanie kwalifikacji osób zajmujących się obsługą i konserwacją urządzeń – udział w komisjach egzaminacyjnych. Uzgadnianie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2020-06-30
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Technik Laboratorium

Firma: PL Europainting Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Pobieranie próbek do badań Wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz przeprowadzanie analiz uzyskanych wyników Prowadzenie statystycznej kontroli procesu...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2020-06-03
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik utrzymania ruchu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia System premiowy: premia regulaminowa, frekwencyjna, jakościowa Premia świąteczna oraz wakacyjna Możliwość skorzystania z...