Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-12-03
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik utrzymania czystości

Firma: Nosag Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska: bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń socjalnych, biur, szatni pracowniczych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych, uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych, dezynfekcja klamek, poręczy oraz innych miejsc często dotykanych,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-11-30
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Sprzątaczka klatek schodowych i terenów zewnętrznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych.Miejsce wykonywania pracy: Zabrze Rokitnica.Praca na umowę zlecenie, ok. 6 godzin pracy dziennie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

- Przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania z klientami, sprzątanie po spotkaniach. Sprzątanie pomieszczeń biurowych.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-20:00 - do uzgodnienia z pracodawcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak...