Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Monter urządzeń

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Oferta: Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek nocny Dodatkowo płatne nadgodziny Praca w systemie III-zmianowym Rozwój zawodowy Manpower Premium (zniżki, karta MultiSport, ubezpieczenie PZU) Praca w...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik produkcyjny

Firma: PACCOR POLSKA SP. Z O.O.
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Zadania: pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu, docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych. Wymagania: gotowość do pracy w...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-03-06
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Produkcji

Firma: Roca Polska
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Gotowość do świadczenia pracy w systemie jedno lub trzy zmianowym, Zdolność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w zespole. To my nauczymy Cię: Obsługi maszyn i urządzeń,...