Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocnik Operatora Urządzeń Obróbki Cieplnej

Firma: Asistnet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Twoje zadania: bieżące wsparcie Operatora urządzeń do obróbki cieplnej, ustawianie wyrobu gotowego na palecie, przygotowanie oraz pakowanie wsadu pieca, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, praca pod nadzorem brygadzisty. Nasze wymagania: wykształcenie...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Firma: Kone Sp. z o.o.

Oferujemy: Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę; Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych; Bogaty pakiet szkoleń technicznych; Możliwość pracy z...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-15
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocnik automatyka srk

Firma: CTL Service
Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska: pomoc przy przeprowadzaniu bieżących i okresowych konserwacji urządzeń srk; usuwanie nieprawidłowości w działaniu urządzeń srk; pomoc w wykonywaniu pomiarów i prób w czynnych urządzeniach srk w czasie ich budowy i przebudowy; sprawdzanie...