Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2024-04-24
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator linii produkcyjnej

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej, Nadzorowanie linii produkcyjnej oraz wstępna kontrola wizualna produktu, Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działem jakości, Praca w systemie zmianowym (również zmiana nocna). Wymagania: doświadczenie w...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-04-15
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik przy linii produkcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pracownik przy linii produkcyjnej przy sortowaniu złomu. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, dyspozycyjność

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Operator Produkcji

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Zadania: Obsługa maszyn, Obsługa urządzeń produkcyjnych. Przestrzeganie procedur BHP i standardów jakości. Kontrolowanie procesu produkcji. Prowadzenie bieżącej dokumentacji. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wymagania: Wykształcenie minimum...