Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego z UDT

Firma: ManpowerGroup
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Wydawanie i przyjmowanie towaru między produkcją Rozładunek i odbiór dostaw, lokowanie na regałach Oczekiwania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Mile widziane doświadczenie produkcyjne Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

Firma: Electrolux Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska pracy: obsługa i kierowanie wózkiem widłowym przewożenie i załadunek wyrobów gotowych rozmieszczanie wyrobów gotowych na magazynie pozostałe prace magazynowe Oczekujemy: umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-02-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

oferujemy wynagrodzenie w wysokości 5950 zł brutto w pierwszym miesiącu pracy, a w kolejnych 6150 zł brutto półroczne premie (naliczane proporcjonalnie do okresu zatrudnienia) umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) - po pierwszym...