Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-02-18
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Elektromonter linii kablowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Rosprowadzanie kabli teleinformatycznych w dyktach telekomunikacyjnych. (praca na terenie woj. ślaskiego). Wymagania inne: Wykształcenie dowolneAktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie będzińskim do 30 roku życia

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-15
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Elektromonter / Elektromechanik

Firma: PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

wykonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i instalacji elektrycznej przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznej oraz zapobieganie ich występowaniu współpraca z...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Budowy

Firma: ELBUD Katowice Sp. z o.o.

ZADANIA: Kierowanie budową Organizacja i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami założonymi technologiami, harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i projektami Organizowanie i kierowanie pracą podległego...