Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik pralni

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna Praca w systemie II-zmianowym Manpower Premium (zniżki, karta MultiSport, ubezpieczenie PZU) Praca w stabilnej i renomowanej firmie Możliwość zdobycia cennego...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-29
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Myjni

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Ręczne mycie samochodów należących do floty samochodowej (praca „pod dachem); Pranie tapicerki samochodowej; Konserwacja skór, plastików - elementów wewnętrznych jak i zewnętrznych; Opieka...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Fizyczny

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku dopowiedziana będzie za udział w pracach przy zatowarowaniu marketu oraz pracach organizacyjnych przy tworzeniu nowych ekspozycji i stanowisk wystawienniczych. Oczekiwania wobec kandydatów: gotowość do podjęcia...