Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-07-26
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca techniczno-handlowy

Firma: NGPLAST Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Wymagania: Znajomość office Znajomość języka angielskiego, mile widziany Niemiecki Prawo Jazdy kat. B Mile widziana znajomość rysunku technicznego Oferujemy: Wynagrodzenia + premia Praca stacjonarna 7:30-15:30 Młody ambitny zespół

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-24
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: MATPLAST Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu, budowanie pozytywnych relacji z klientem, budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów, przygotowanie ofert handlowych, doradztwo techniczno-handlowe. Wymagania: zaangażowanie,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-12
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC ds. pomp ciepła

Firma: ZAN

Twój zakres obowiązków sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła Midea M-Thermal pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B) współpraca i...