Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik działu kadr i płac

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - szukamy osób do współpracy w ramach 6-8 tygodniowego projektu - osoby, które się sprawdzą otrzymają szansę na podjęcie dłuższej współpracy Szansa na zdobycie cennego...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-16
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. płac - język niemiecki

Firma: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Wspólnie z naszym Klientem - globalną organizacją będącą branżowym liderem, rozwijamy nową jednostkę biznesową wchodzącą w skład międzynarodowych struktur. W ramach rozwoju zespołu dedykowanego obszarowi płac poszukujemy osoby z biegłą znajomością...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. kadr (K/M)

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska: Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, Naliczanie wynagrodzeń, Kontrola dokumentacji ewidencji czasu pracy, Realizacja prac biurowych w zakresie kadr. Oczekiwania: Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw kadrowych,...