Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Robotnik drogowy

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Zadania: praca przy robotach drogowych Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku dobra organizacja pracy, fachowość zaangażowanie w powierzone obowiązki dyspozycyjność Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pakiet medyczny...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-21
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

prace budowlane, wykończeniowe, ślusarskie, praca na terenie województwa śląskiego i małopolskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

prace tynkarskie, murarskie, glazurnicze, wykonywanie robót malarskich, montaż suchej zabudowy, inne prace wykończeniowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: znajomość prac ogólnobudowlanych oraz umiejętność stosowania narzędzi...