Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-10-09
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocniczy robotnik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: śląskie / Żory

proste prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-10-07
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik ogólnobudowlany

Firma: Milimex
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego z doświadczeniem w pracach wykończeniowych. Wymagania: doświadczenie pracy w budownictwie i pracach wykończeniowych uczciwość i sumienność, Prawo jazdy kat. B

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-09-30
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Robotnik drogowy

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Zadania: praca przy robotach drogowych Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku dobra organizacja pracy, fachowość zaangażowanie w powierzone obowiązki dyspozycyjność Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pakiet medyczny...