Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Fizyczny

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku dopowiedziana będzie za udział w pracach przy zatowarowaniu marketu oraz pracach organizacyjnych przy tworzeniu nowych ekspozycji i stanowisk wystawienniczych. Oczekiwania wobec kandydatów: gotowość do podjęcia...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-06-21
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik fizyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: śląskie / Bytom

frezowanie drewna, struganie drewna, przygotowanie materiału, pakowanie elementów gotowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik fizyczny - kierowca kat. b

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Sprzątanie przystanków i placów zabaw.Praca w godzinach: 03.00-11.00Umowa zlecenie lub umowę o pracę (do wyboru).Miejsce wykonywania pracy: Gliwice.Data zatrudnienia: maj 2021 r. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...