Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-04-17
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy z Grupą LUX MED do Centrum Medycznego w Katowicach przy al. Roździeńskiego pielęgniarki oraz pielęgniarzy. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie; Możliwość zatrudnienia na etat bądź podjęcie współpracy w formie pracy...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-15
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik Medyczny

Firma: Synevo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań Wymagania: Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-14
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pielęgniarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-obsługa pacjentów i rejestracja do poradni oraz laboratorium,-wydawanie wyników,-rejestracja telefoniczna pacjentów,-wykonywanie iniekcji,-pobieranie krwi,-wykonywanie EKG,spirometrii pola widzenia,-zmiany opatrunków,-wykonywanie rozliczeń,-obsługa komputera,...