Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2022-06-30
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator Wózka Widłowego

Firma: Grupa PreZero
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zakres obowiązków: Transport odpadów, pojemników i koszy na odpady po terenie zakładu do wyznaczonych miejsc gromadzenia odpadów; Przygotowywanie odpadów do wysyłki (ręczny załadunek kontenerów odpadami w postaci makulatury, drewna, odpadów zmieszanych,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-06-28
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózków widłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dostarczanie, odbieranie pustych pojemników z linii produkcyjnej.Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną.Odbieranie pojemników z wyrobem gotowym i transportowanie ich na magazyn.Kontrola dostaw.Rozładunki i załadunki samochodów ciężarowych. Wymagania...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-06-27
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym Nowe, wyższe stawki System premiowy - do 400 zł brutto/mies.! Możliwość przejścia w struktury firmy po 4 miesiącach pracy Bogaty pakiet...