Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2022-09-29
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego z UDT

Firma: ManpowerGroup
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Zadania: Obsługa wózka widłowego Obsługa skanera Dodatkowe prace magazynowe Wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe UDT Doświadczenie w pracy na magazynie/ przy obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem Chęć podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-09-27
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego UDT

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Miejsce pracy: Bieruń Zadania: Załadunek i rozładunek dostaw Pomoc w pracach magazynowych Wymagania: Uprawnienia UDT Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie zasadnicze 3800 brutto + premia...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-09-20
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zadania: Dokonywanie przyjęć materiałów i surowców Rozładunek oraz odpowiednie składowanie przyjętego materiału w wyznaczonym miejscu Przyjmowanie dokumentów i potwierdzanie zgodności ilości podanych ze stanem faktycznym Sprawdzanie i uzupełnianie...