Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik produkcji zacisków hamulcowych

Firma: ManpowerGroup
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Prace manualno-montażowe Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy pełne wdrożenie do pracy! Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Operator wsparcia produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

PRACA POLEGA NA OBSŁUDZE KOMPUTERA POWYŻEJ 4 H, ZATWIERDZANIU REALIZOWANYCH ZLECEŃ, WYKONYWANIU PRAC POMOCNICZYCH PRZY PRODUKCJI Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office Wymagania inne: [Inne] : PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Prace związane z produkcją serków topionych – dział topialni Nauka obsługi maszyn Wymagania: Książeczka sanepidowska Dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 zmiany w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00) Dokładność oraz sumienność Oferta: Umowa...