Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-01-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Monter

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

- Montaż konstrukcji stalowych,Praca powyżej 3 metrówOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 20.01.2021-20.01.2024MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Mikołów, woj. śląskie i delegacje na terenie Polski;pracodawca zapewnia zakwaterowania...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Monter dociepleń budynków

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Prace związane z dociepleniem elewacji, fundamentów oraz dachów budynków. Praca w godzinach 06:00 - 14:00 w systemie dwuzmianowym. Praca głównie teren miasta Mysłowice oraz woj. Śląskie. Wymagania konieczne: Zawód: Monter ociepleń budynków (wymagany staż...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Elektryk / monter / pomocnik - Ekipa montażowa PV

Firma: Sun Family Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska: montaż paneli fotowoltaicznych na dachach oraz gruntach Oczekujemy: doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych - min. 1 rok uprawnienia SEP do 1kV – mile widziane umiejętność czytania schematów elektrycznych – mile widziane brak...