Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-01-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pomocnik Montera / Instalatora paneli fotowoltaicznych

Firma: Sun Family Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska: pomoc przy montażu paneli fotowoltaicznych na dachach oraz gruntach Wymagania: doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych - mile widziane brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach prawo jazdy kat. B

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-01-18
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Montażysta meblowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: śląskie / Lędziny

- prace przygotowawcze,- obsługa maszyn stolarskich,- produkcja oraz montaż u klienta,- prowadzenie samochodu do 3,5t- dbanie o dobry wizerunek firmy,- utrzymanie porządku w miejscu pracy, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Język:...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik montażu w dziale lakierni

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Oferta: Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek nocny Dodatkowo płatne nadgodziny Praca w systemie III-zmianowym Rozwój zawodowy Po okresie próbnym przez Manpower możliwość przejścia w struktury firmy...