Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-01-17

Starszy Konsultant ds. kadr i płac w Dziale Usług Księgowych

Firma: KPMG

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kalkulację wynagrodzeń prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG przygotowywanie raportów, zestawień wsparcie i weryfikacja pracy Astentów, Młodszych konsultantów Oczekujemy minimum 3 lat doświadczenia w...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-01-14
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. Płac

Firma: Paccor Packaging Solutions
Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

ZADANIA: Zapewnienie sprawnej administracji kadrowo- płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych; Udział w przygotowywaniu listy płac, naliczania wynagrodzeń i zasiłków ZUS; Przygotowywanie dokumentów...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-01-04
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Naszym Pracownikom oferujemy: umowę o pracę rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku uczestnictwo w różnorodnych projektach realizowanych dla naszych Klientów jasną i spójną ścieżkę kariery stałe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych poprzez...