Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

P2P Senior Specialist with English

Firma: Capgemini

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online What do you need to start? Minimum 3 years of experience in the P2P or similar area At least B2 level of English Ability to analyze end to end processes Good knowledge of MS Office...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-24
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Naszym Pracownikom oferujemy: umowę o pracę stałe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych poprzez udział w programie dedykowanych szkoleń zawodowych, w tym szkoleń e-learningowych bliską współpracę ze Specjalistami, którzy służą pomocą i dobrą...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-18
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Młodsza Księgowa

Firma: Remitent sp. z o. o.
Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Zakres obowiązków : ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów księgowych kontrolowanie obrotów i sald na kontach księgowych umiejętność rozliczania produkcji pomoc przy zamknięciu okresów rozliczeniowych pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych...