Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik / technik utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych; organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn; montaż i demontaż urządzeń; rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu; analiza stanu...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-04-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik pojazdów samochodowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

naprawa samochodów, wymiana opon, serwis klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Technik serwisowy – praca stacjonarna

Firma: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Zadania: Praca stacjonarna Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)...