Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik / Elektromechanik

Firma: Emtor Spółka z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa znajomość mechaniki i elektryki

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-09-23
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik

Firma: DB Cargo Polska S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. DB Cargo Polska SA oferuje pracę na wyżej wymienionym...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-09-14
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik stacjonarny wózków widłowych

Firma: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Zadania: Praca stacjonarna Wykonywanie napraw prostych wózków elektrycznych oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności Oferujemy:...