Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Pracownik logistyki/ Operator wózka widłowego UDT

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie 3700 brutto oraz system premiowy ( premia jakościowa, frekwencyjna, dodatki motywacyjne) Wczasy pod gruszą oraz premie świąteczne Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych Wymagania: Uprawnienia UDT...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Logistyk / Magazynier

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Magazynier

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Obowiązki: Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe/średnie uprawnienia na wózki widłowe UDT