Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Magazynier

Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska: praca w serwisie zabudów pojazdów komunalnych kompletowanie i wydawanie zapasów przyjmowanie zapasów oraz sprawdzenie zgodności dostaw z dokumentami rejestracja operacji magazynowych w systemie ERP kontrolowanie stanów magazynowych prowadzenie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Firma: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym (wydane przez UDT). Minimum 1 rok doświadczenia w...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Magazynier

Firma: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu utrzymywanie porządku na magazynie i placu składowym układanie towaru uprawnienia na obsługę wózków widłowych...