Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Robót Sanitarnych (budownictwo ogólne)

Firma: Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu, koordynacja robót w zakresie...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-05-05
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Budowy

Firma: FAKTORIA SP Z O.O.

Zakres obowiązków: Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców Nadzór nad...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-05-04
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Asystent kierownika budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

asystent kierownika budowy - prowadzenie budów sieci wod.-kan., gaz i co. Praca biurowa oraz praca w terenie.Umowa o pracę na okres próbny (zlecenie lub umowa o pracę), następnie zatrudnienie na czas nieokreślony. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w...