Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2024-04-24
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Robót Budowlanych

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Opis stanowiska nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu, nadzór i koordynacja pracy podwykonawców, prowadzenie negocjacji...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-04-12
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

Firma: AB INDUSTRY S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami, Zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców, Współpraca z klientem /...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2024-04-02
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierownik Robót

Firma: Chemobudowa Kraków S.A.

Twój zakres obowiązków: pełnienie funkcji Kierownika Robót Budowlanych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym...