Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2022-06-29
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Restauracja Aperitivo poszukuje kelnera. Praca Rybnik ul. Rynek 11. Wykształcenie dowolne. Mile widziane doświadczenie jako kelner. Praca na zlecenie, możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem:...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-06-27
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

zadania:przygotowanie sali konsumenckiej do obsługi klienta, udzielanie konsumentowi informacji jadłospisu, wartości odżywczych, potraw i technologii ich przygotowania, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów,...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-06-25
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: śląskie / Żory

przygotowanie napojów gorących i zimnych, podawanie do stolików, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: pracodawca zainteresowany również ob. Ukrainy z komunikatywną znajomością j. polskiego