Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-01-13
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Private Cloud Migration Specialist [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 50% - Praca nad projektem 20% - Spotkania biznesowe 10% - Automatyzacja 10% -...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-01-12
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Programista JAVA

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zakres obowiązków: projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów; programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji; dbałość o wysoką jakość,...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Java Software Developer (telco area experience)

Firma: TeamQuest

Creating technical specifications, architecture and software design from requirements specifications Develop software based on technical specifications Support and enhance software created in earlier projects Install and integrate software that has been developed on...