Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-07-26
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Elektryk

Firma: Partner Serwis Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dźwignicowych zgodnie z przepisami UDT diagnoza urządzeń w przypadku uszkodzeń, awarii serwis urządzeń zgodnie z dokumentacją i wymogami technologicznymi wykonywanie prób i pomiarów...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-21
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Linux Systems Engineer

Firma: Capgemini Service

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Extensive experience in managing and remediating Active Directory. Proven experience in on-prem AD to Azure Active Directory, Windows 7 to Windows 10...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-07-20
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Inżynier sieciowy infrastruktury chmurowej

Firma: ING Tech Poland

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 7:00 - 9:00 - 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 50% - Utrzymanie 50% - Badania i rozwój