Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Graphic Designer

Firma: Communication Art

Jeśli posiadasz ciekawe portfolio, chcesz się rozwijać, dzielić i zdobywać praktyczną wiedzę z zakresu projektowania webowego i aplikacji mobilnych zapraszamy do współpracy. Oczekujemy od Ciebie: interesującego portfolio dobrej znajomości Adobe...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-03-25
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Grafik w Dziale Marketingu

Firma: IKS 2 Mucha Sp. J.
Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Przygotowywanie i adaptacja materiałów graficznych na potrzeby: prezentacji i promocji online (banery reklamowe, newslettery i mailingi, zdjęcia produktowe), reklam prasowych, ulotek, katalogów Projektowanie wizualne produktów, dobór kolorystyki i wzorów...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-03-14
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Grafik

Firma: Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Obowiązki: kompleksowe opracowywanie projektów graficznych-: e-mailingi, banery, grafiki na strony www, itp.; przygotowywanie grafik dla profili i kanałów w social mediach; przygotowanie grafik i materiałów dla Partnerów handlowych; wsparcie w przygotowywaniu...