Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2020-03-29
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Full Stack Developer (Java + JavaScript)

Firma: Power Media

Opis stanowiska Stanowisko: Full Stack Developer (Java + Java Script) – Możliwość częściowej pracy zdalnej 50/50 Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel. Poszukujemy osoby...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2020-03-28
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Full Stack Engineer

Firma: Capgemini

About us Capgemini’s Cloud Infrastructure Services unit is a global team of technology experts and domain specialists that helps businesses from all around the world extract maximum business value from their IT investment and facilitates their journeys to the...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2020-03-13
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Programista - Full Stack Developer

Firma: Medforum sp. z o.o.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista - Full Stack Developer do pracy na pełny etat. Zakres obowiązków: tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych aplikacji Wymagania:...