Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-02-24
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Embedded/IoT Developer

Firma: REDNT S.A.

Forma zatrudnienia : umowa o pracę lub B2B Zakres obowiązków: Implementacja i utrzymanie oprogramowania na komputery brzegowe służącego do akwizycji, analizy i transmisji danych Rozwój funkcjonalności oprogramowania w języku Python związanego z akwizycją...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-22
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Programista

Firma: Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Obowiązki: przygotowywanie oprogramowania innowacyjnych układów sterowania, Wymagania: przynajmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu w technologii C/C++; biegła znajomość języka angielskiego, nastawienie zadaniowe, pracowitość, sumienność prawo...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-02-09
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Programista i Projektant Systemów Automatyki

Obowiązki: przygotowywanie oprogramowania innowacyjnych układów sterowania, Projektowanie układów automatyki (sterowanie, sensoryka i komunikacja), Programowanie, konfigurację, testowanie i uruchomienie sterowników i automatyki autorskiego projektu,...