Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2022-01-20
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca klienta zamożnego

Firma: PKO Bank Polski
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Umowa na czas określony

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2022-01-19
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Ekspert ds. budowania relacji z Klientem Premium

Firma: mBank S.A.

Zadania: współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów premium oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów) budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie ich portfelem...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Klienta

Firma: Bank Pocztowy S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Poszukujemy osoby, która: pracowała w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta), posiada wykształcenie min. średnie, jest silnie nastawiona...