Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Customer Service Specialist with English

Firma: Genpact PL

Inviting applications for the role of the Customer Service Specialist with English We are looking for the candidates willing to join us to work for great organization and our customer - Unilever Responsibilities Review and provide information about the situation of...

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Obsługi Klienta w Branży Badań Środowiska

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska: pełna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń) nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń ścisła współpraca z laboratorium i innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton w celu prawidłowej i...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-05-08
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Command Center Specialist

Firma: Capgemini

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Very good command of spoken and written English (C1) Experience in working on similar positions (Command Centre) for at least 1 year Experience in...