Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik stacjonarny wózków widłowych

Firma: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Zadania: Praca stacjonarna Wykonywanie napraw prostych wózków elektrycznych oraz przeglądów technicznych wózków widłowych Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności Oferujemy:...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik samochodów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

naprawa oraz serwis samochodów, doradztwo serwisowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Mechanik Pojazdów Kolejowych

Firma: PKP ENERGETYKA S.A.
Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dołączysz do zespołu w którym będziesz odpowiadać za: Prace w brygadzie hydraulicznej przy przeglądach w pojazdach kolejowych Montaż/demontaż, serwis oraz przeglądy elementów hydrauliki siłowej Naprawa siłowników, wymiana węzy hydraulicznych...