Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: 2021-06-21

Kierowca kat. C - Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii

Firma: Ban-Food Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Zarobki: 4 625- 5300 zł brutto/miesięcznie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Ban-Food S.A., dystrybutor artykułów spożywczych do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko Kierowca kat. C Miejsce pracy- Zabrze, ul. Handlowa 3....

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierowca - Dostawca Żywności

Firma: Solid S.A.

Zakres obowiązków: realizacja dostaw zakupów spożywczych według standardów klienta, dbanie o przekazane mienie, rozliczenie z pobranych materiałów i narzędzi. Wymagania: prawo jazdy kat. B, znajomość topografii miasta, książeczka sanepidu lub gotowość...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: 2021-06-18
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Kierowca (Kat. C)

Firma: Selgros Cash&Carry
Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do Klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów. Poszukujemy Osób:...