Zobacz podobne oferty

OPUBLIKOWANO: dzisiaj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Na tym stanowisku oferujemy Ci: Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży Możliwość wyboru formy współpracy Atrakcyjne zarobki oparte na...

Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Klienta w Salonie Optycznym

Firma: Soczewki24.pl

Opis stanowiska: obsługa Klienta zgodnie z wysokimi standardami obowiązującymi w firmie profesjonalne doradztwo i sprzedaż wzorowa organizacja czasu pracy realizacja założonych planów sprzedażowych dbałość o asortyment i salon rekomendowanie najlepszych...

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY
OPUBLIKOWANO: wczoraj
Ogłoszenie o pracę Zabrze

Doradca Klienta

Firma: BEL-POL
Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz, Doradztwo techniczne, Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej. Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych...